Yasal Uyarı

Bu sayfalardaki her türlü bilgi, grafik, yorum ve değerlendirmeler, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, yatırımcıları bilgilendirmek amacıyla Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. (“Hedef Portföy”) tarafından hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık yahut yatırım danışmanlığı faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır. Konu bilgi, grafik, yorum ve değerlendirmeler getiri ve risk tercihlerinize uygun olmayabilir.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler hazırlandığı tarih itibarıyla mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Bilgi, grafik ve değerlendirmelerin tamlığı, doğruluğu veya eksiksizliğine dair Hedef Portföy’ün herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu internet sitesi hazırlanırken yararlanılan ve kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu internet sitesindeki bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemler nedeniyle doğacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Hedef Portföy sorumlu tutulamaz. İnternet sitesi ve içerisindeki bilgiler ile sunum şekli haber verilmeksizin her zaman Hedef Portföy tarafından değiştirilebilecektir.

İnternet sitesinde sunulan görüş, bilgi ve veriler, yatırımcılara kendi oluşturacakları yatırım kararlarında yardımcı olmayı hedeflemekte olup, herhangi bir menkul kıymetin alım-satım teklifi ve/veya taahhüdü anlamına gelmemektedir. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu internet sitesinde sunulan görüş, bilgi ve veriler arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Hedef Portföy’ün ya da çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. İnternet sitesinde yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Geçmişteki performanslar gelecekteki performansın bir göstergesi ya da garantisi olarak kabul edilmemelidir. Hedef Portföy’ün sunduğu yatırım fonlarının fiyat ve geçmiş getiri bilgilerine Türkiye Elektronik Fon Alım Satım Platformu (TEFAS)’dan ( www.tefas.gov.tr ) ulaşmanız mümkündür. Fonlarla ilgili nihai şart ve koşulların belirtildiği izahname ve yatırımcı bilgi formuna; performans sunum raporları ve portföy dağılım raporlarına KAP (www.kap.gov.tr) internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

İşbu internet sitesi ve içerisindeki veriler, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır; Hedef Portföy’ün yazılı izni olmadıkça değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayımlanamaz veya bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Aksi davranışlara karşı her türlü yasal yola başvurma hakkımız mahfuzdur.